+48 91 421 38 00 •   

Nie daj się kryzysowi !

Każdy, kto rozważnie wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze i myśli również o ich oszczędzaniu, powinien zapoznać się z innowacyjną usługą "Drukarka za złotówkę w abonamencie".  Wraz z naszym partnerem strategicznym przygotowaliśmy dla przedsiębiorców nowe rozwiązanie w zakresie zaspokajania potrzeb na obsługę emisji dokumentów. To nowatorskie rozwiązanie pozwala na kontrolę kosztów druku w firmie. Decydując się na zakup drukarki w abonamencie, otrzymujemy nie tylko wysokiej klasy kolorową drukarkę na własność w cenie zaledwie 1 zł, ale również coś znacznie cenniejszego - święty spokój. Od tej chwili bowiem, to dostawca sprzętu zajmuje się jego konserwacją, ewentualnym serwisem urządzeń czy wymianą tonera. My natomiast możemy zająć się tym co dla nas najważniejsze - naszym biznesem.

  • Czy wiesz ile kosztuje druk w twojej firmie?
  • Czy chcesz kontrolować swoje koszty związane z drukowaniem i kopiowaniem?
  • Czy wiesz ile czasu twoi pracownicy spędzają na naprawach sprzętu?
  • Czy wiesz kto i gdzie zamawia toner?
  • Czy drukowanie kolorowe może być jeszcze tańsze i łatwiej dostępne?
Odpowiedzi na powyższe pytania w większości przypadków są łatwe do przewidzenia. Niestety druk jest jednym z tych obszarów, którego kontrola umyka uwadze wielu przedsiębiorców czy właścicieli firm. Aż ciężko sobie wyobrazić jak olbrzymie sumy corocznie tracimy na zbędnych wydrukach, jeśli pomyślimy dodatkowo o ilości drzew, które musiały zostać wycięte aby wyprodukować wszystkie te kartki... Najczęściej dopiero w okresie rozliczeniowym okazuje się, że nasze - z pozoru niewinne - drukowanie kilku stron generuje kolosalne koszty! Jednakże można zabezpieczyć się przed takim niemiłym rozczarowaniem już dziś.

Firma ATA-INT.LTD  znając i rozumiejąc rynek automatyki biurowej i infrastrukturę dokumentową wprowadziła innowacyjną usługę "Drukarka za złotówkę w abonamencie", która pozwala na kontrolę naszych wydatków. Mechanizm działania usługi jest niezwykle łatwy. Wraz z podpisaniem umowy każdy staje się właścicielem wysokiej jakości sprzętu drukującego, który zostaje dostarczony do naszej firmy w dogodnym dla nas czasie. Zaledwie za 1 zł otrzymuje na własność drukarkę niezbędną w prowadzeniu działalności gospodarczej. Wykwalifikowany specjalista podłącza go i od razu możemy zacząć pracę. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, nie musimy się martwić o naprawy- firma ATA-INT.LTD automatycznie przyśle do nas specjalistę, który poradzi sobie z problemem.

Czy perspektywa oszczędności czasu, pieniędzy i nerwów nie brzmi kusząco?

Jeśli wybierzemy drukarkę w abonamencie, zdecydujemy się na olbrzymią oszczędność, sięgającą w dłuższym czasie nawet do 4 tys. zł! 
Wraz z wprowadzeniem usługi "Drukarka za złotówkę w abonamencie", uruchomiona została strona http://www.drukuj.com.pl/, która stanowi nie tylko tylko platformę porozumienia między klientami a firmą, ale również bogate źródło informacji na temat samej usługi