+48 91 421 38 00 •   

Czy lekcje i szkolenia mogą być niezwykle atrakcyjne? Z naszymi produktami - tak!

Tablice multimedialne, kamery dokumentacyjne, tablety interaktywne, projektory i wizualizery, a także laboratorium językowe easyLAB, to rewolucyjne technologie czyniące nauczanie niezwykle atrakcyjnym.

Poszerzyliśmy naszą ofertę o najnowocześniejsze urządzenia i oprogramowanie służące edukacji przedszkolnej i szkolnej oraz szkoleniom biznesowym. Tablice multimedialne z oprogramowaniem SMART Notebook, kamery dokumentacyjne, tablety interaktywne, projektory i wizualizery, a także laboratorium językowe easyLAB, to rewolucyjne technologie czyniące nauczanie niezwykle atrakcyjnym.

Dzięki rozwiązaniom multimedialnym lekcje nigdy nie będą nudne. Poza wyjątkową mocą skupienia uwagi uczniów na omawianym zagadnieniu, urządzenia interaktywne dają nowe możliwości prezentacji wiedzy z różnych dziedzin. Nauczyciele otrzymują narzędzia, które nie burząc toku lekcji pozwalają uczniom przenieść się do wirtualnego muzeum, śledzić przebieg eksperymentów niemożliwych do przeprowadzenia w szkolnym laboratorium, poznać różne zakątki świata lub wnętrze człowieka, obejrzeć film edukacyjny, albo nauczyć się języka obcego korzystając z projekcji audiowizualnej. Z takimi urządzeniami interaktywnymi nauczanie nabiera nowego wymiaru. 

Więcej informacji o produktach w zakładkach "NOWOŚĆ! interaktywna dydaktyka" oraz "SMART Notebook" lub bezpośrednio u naszego konsultanta, tel. +48 91 421 38 00. Zadzwoń i umów się na prezentację.