+48 91 421 38 00 •   

ATA SZCZECIN firmą EKO TRENDY !!!

Na Wielkiej Gali Północnej Izby Gospodarczej ATA SZCZECIN odebrała nagrodę "Przedsiębiorca EKO TRENDY" przyznaną jako dowód uznania dla polityki proekologicznej firmy, wpisującej się w ogólnoświatową świadomość ekologiczną marki RICOH.
Podczas VII Wielkiej Gali PółnocnejIzby Gospodarczej ATA SZCZECIN została nagrodzona w kategorii " Przedsiębiorca EKO TRENDY".
Celem konkursu było propagowanie świadomości ekologicznej i postaw proekologicznych wśród Zachodniopomorskich Przedsiębiorców. Z dumą informujemy, że ATA SZCZECIN otrzymała nagrodę w konkursie EKO TRENDY.

Dbałość o środowisko, świadoma polityka proekologiczna związana z utylizacją odpadów i pomoc w jej realizacji u klientów firmy , dbałość o oszczędność zasobów zostały docenione przez organizatorów. Działania ATA SZCZECIN w zakresie dbałości o ochronę środowiska bezpośrednio wynikają i wpisują się w świadomość ekologiczną marki RICOH , której partnerem jest ATA SZCZECIN.

Organizatorami konkursu byli: Północna Izba Gospodarcza, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Dziękujemy !