+48 91 421 38 00 •   

Prezentacja nowych rozwiązań RICOH w ATA SZCZECIN.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ ! W imieniu firmy ATA Szczecin Sp. z o.o. autoryzowanego dystrybutora rozwiązań marki Ricoh, chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić na prezentację nowych modeli urządzeń wielofunkcyjnych marki Ricoh - z nowej linii produktowej w architekturze GW NX, która odbędzie się 14 marca 2013 roku o godzinie 10.00, w siedzibie naszej firmy przy ul. Granitowej 7A w Szczecinie.

W imieniu firmy ATA SZCZECIN Sp. z o.o. autoryzowanego dystrybutora rozwiązań marki Ricoh, chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić na prezentację nowych modeli urządzeń wielofunkcyjnych marki Ricoh , która odbędzie się 14 marca 2013 roku godzinie 10.00, w siedzibie naszej firmy przy ul. Granitowej 7A w Szczecinie.

Modele MP 2001 / 2501 oraz kolorowe systemy MPC3002 , łącząc zalety wielu urządzeń w jedno, oferując nieporównywalną wydajność i doskonałą jakość, przy jednocześnie niewielkim koszcie nabycia i eksploatacji. Nowe rozwiązania wyposażone są w kolorowy panel dotykowy z dużym wyświetlaczem i animowanym menu. Funkcje takie jak przycisk ekranu głównego, przycisk funkcji ID Copy - ułatwiają działanie i pozwalają użytkownikom oszczędzić więcej czasu. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu szeroki zakres możliwości jakie dają każdemu z użytkowników, jak również możliwości związane z zarządzaniem urządzenia udostępniane administratorowi.
Ponadto do dyspozycji naszych gości będą inne rozwiązania wielofunkcyjne wraz z systemami monitorowania i zarządzania wydrukami, inteligentnego skanowania  oraz archiwizacji dokumentów

Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie swojej obecności do dnia 12 marca 2013 roku, przesyłając potwierdzenie na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.