+48 91 421 38 00 •   

Outsourcing IT Szczecin

Z prognoz oraz raportów firmy Gartner Research, która przeprowadziła badania wśród prawie 500 dyrektorów, managerów oraz wyższego szczebla kierowników wynika, że w przyszłości dominującym modelem współpracy dla firm w kwestiach technologicznych będzie outsourcing informatyczny.

   (źródło: Gartner IT outsourcing report)

Obecnie znaczącą rolę w informatyzacji przedsiębiorstw lub bieżącej obsługi informatycznej odgrywa outsourcing IT. Firma może określone zadania zrealizować samodzielnie z wykorzystaniem własnych komórek organizacyjnych lub zlecić wykonanie tychże czynności firmie zewnętrznej.

W przypadku dużej ilości przedsiębiorstw może okazać się, że z punktu widzenia ekonomicznego przedsiębiorstwa, uwzględniając strukturę organizacyjną i specyfikę działalności, najbardziej opłacalne będzie wykonanie zadań związanych z IT przez zewnętrzne jednostki.


ATA Szczecin jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje swoim Klientom nie tylko usługi związane z outsourcingiem druku, ale także pełny outsourcing IT polegający na profesjonalnej oraz kompleksowej obsłudze informatycznej.

W ramach opieki serwisowej firma ATA Szczecin oferuje swoim Klientom:

  • administrację oraz opiekę nad systemem informatycznym - podstawowym celem tej usługi to zapewnienie firmom ciągłości pracy, natychmiastowe usuwanie awarii, bieżąca obsługa informatyczna, wsparcie techniczne i doradztwo z zakresu IT
  • archiwizację danych, zapewnienie kopii bezpieczeństwa - systemy archiwizacji są oferowane, jako zabezpieczenie systemów klienta na wypadek wystąpienia uszkodzeń sprzętowych
  • nadzór nad bezpieczeństwem informatycznym zasobów Klienta
  • audyty środowisk informatycznych
  • serwis sprzętu komputerowego
  • outsourcing informatycznych systemów zarządzania
  • hosting (w zakresie poczty e-mail i serwisów WWW)
  • szkolenia dla użytkowników z zakresu obsługi systemów informatycznychProfesjonalny outsourcing IT, w połączeniu z oferowanym outsourcingiem druku, pokazuje, że firma ATA Szczecin jako jedna z nielicznych firm na rynku jest w stanie zaoferować swoim Klientom tak kompleksowy i rozbudowany pakiet usług IT na najwyższym poziomie.


Szczegóły dostępne u konsultantów ATA SZCZECIN Sp.z o.o.

Zapraszamy do współpracy!